За да си гарантирате качествени услуги, съобщете, че намерихте обекта в BgHotelite.com
Сподели
затвори Х
Бързо запитване
Условия в стаята
баня с душ / вана
телевизор
климатик
кухненски бокс
минибар / хлад.
WiFi в стаята
тераса
Условия в комплекса
ресторант
детски кът
бар
конферентна зала
басейн
фитнес
сауна
spa услуги
паркинг места
WiFi в лоби
барбекю
екскурзии
Допълнителна информация Атанасовата къща за гости се намира в с. Говедарци (на 1 ч. от София). Разположена е в подножието на планина и природен парк Рила.
Чистият въздух и вода, близостта до Боровец, планинското спокойствие, топлото излъчване и големият капацитет на къщата я правят изключително примамлива за бързо бягство от града през уикенда, или добро място за организиране на почивки с приятели или колеги.
Къщата разполага с 18 легла, разпределени в 8 стаи с изглед към Рила планина. Всяка стая разполага със собствена баня.
Имаме просторна гостна с kамина за събиране на компанията, както и голям двор с градина, за всички наши гости, които желаят да се насладят на планинската гледка и чистия планински въздух в комфорта на своето уединение.Също така имаме оборудвана кухня и голяма външна скара,които също са на разположение на гостите.
Видян 4386 пъти
Оценете и споделете Вашите впечатления за къща за гости Атанасовата къщаТУК.